Thaçi kthehet tek rrënjët – në çajtore (FOTO)

0
1189

Hasha ne qajtore

Duket se pasi i moren Postit e Kryministrit, Hashim Taqi ka kohe dhe për qajtore e të luaj Shah.

Edhe ai si shefi i tij Isa Mustafa, ka vizituar të dielën Prizrenin. Atje, Thaçi nuk është marrë me punët e partisë siç ka bërë Kryeministri, por ka luajtur shah me pleqtë e qytetit.

“Të dielen pasdite e kalova në Prizrenin e zbardhur nga dëbora. Nuk mungoi as shahu me miqt e vjetër në çajtoren e lagjës Kurilla. HTH”, ka treguar ai.

Hasha ne qajtore 1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu