Thaqi të Presidentja

0
721

Hasha me atifetin

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, në këto momente është në një takim me kryeministrin në detyrë, njëherit kryetarin e PDK-së, Hashim Thaçi.

Kështu thonë burime të KosovPress, megjithatë një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar. Ndërkohë, ky është takimi i parë pas heqjes dorë të Bllokut nga posti i kryeparlamentarit. Një takim tjetër është duke zhvilluar Isa Mustafa dhe ish-ambasadoti gjerman dhe të dërguarin special të Ministrisë së Punëve të Jashtme të Gjermanisë për Europën Juglindore, Ernst Reichel.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu