Thyhet faqja e Kryeministrisë, Isa, kete e ke “për popullin”

1
773

KHG

Në emailin e redaksisë, ka ardhur një njoftim se është thyer faqja e kryeministrit të Kosovës.

Njoftimin e bën grupi KHG.

“Kjo o për popullin”, thuhet aty.

Në këto momente, hyrja në faqen www.kryeministri-ks.net është e pamundur.

1 Koment

  1. E ka merituar sepse I M dhe sot e gjithe diten mbetet komunist i tipit jugosllav dogmatike si mungese e frymes demokratike qe varrosi e varrose sistemin financiar, krijon papunesine, humbe besimin e popullit ndaj qeverise qe percare, te ndare, te polarizuar qe ben masat e gjera popullore te kuptojne e ndiehen se qeveria as mendon per krizat e tyre jetesore, as skamjen e tyre e as nuk degjon zerin e tyre qe si votues i instaluan sot ne pushtet, nga pushtet i te cilit sot leshojne tokat e parardhesvet te tyre te lashte historike ne zemer te evropes. Keta mund therrasin nderrimin e PUSHTETIT narcisist shqiptar ne Prishtine.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu