Tifozat kuq e zi dhe diaspora shqipetare

0
918

tifozet Kuq e Zi 1

Proteste kunder diskriminimit te shqiptarve, kunder padrejtesise dhe kunder racizmit ndaj nesh.

Zvicer
2 Nentor 2014 (e diele) ora 14 00 në Nyon perballe zyrave te UEFA-s
Kontakt, Artim Elmazi 0041 79 537 90 57

Danimarke
2 Nentor 2014 (e diel ora 14.00) perballe Federates Daneze te Futbollit
Kontakt: Beqir Selimi 0045 22 38 22 50

Ju ftojmë të na bashkangjiteni dhe per cdo informacion shtese te kontaktoni perfaqesuesit tane. Mos harroni te beni pankarta dhe te shprehni kreativitetin!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu