Tiranën dhe Durrësin PS-ja, në Shkodër fiton PD-ja!

0
998

tirane-exit-poll

IPR Marketing jep rezultatet e para të Exit Pollo të zhvilluar në  Tiranë , Durrës, Shkodër deri  në orën 16:00. Më pas këto rezultate do të përditësohen në vazhdim.

Exit Poll paraprak Në Tiranë për votimin deri në orën 16:00: Erion  Veliaj 50.5 – 54.5 % Halim Kosova 38- 42%

durres-exit-poll
Në Durrës kuotohet Vangjush Dako 50- 54 %, kundrejt Grida Dumës 46-50%
shkoder-exit-poll
Exit Poll në Shkodër: Fitues deri në orën 16:00

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu