Topalli thyen heshtjen e selisë blu, falenderon votuesit e PD në FB

0
664
TIRANË- Në një kohë që nga selia blu nuk ka deklarata dhe reagime për zgjedhjet e 23 qershorit, ka qënë kryeparlamentarja Topalli, e cila ka thyer heshtjen që ka pllakosur selinë blu.

Nëpërmjet faqes së saj në rrejtin social “Facebook”, kryeparlamentarja ka zgjedhur të falenderojë votuesit e PD-së pa komentuar rezultatin e zgjedhjeve, i cili ka shkuar në favor të së majtës edhe në qarkun ku ajo kandididonte, Shkodër.

“Falenderim dhe mirënjohje për çdo militant, anëtar, simpantizant e votues të Partisë Demokratike! Faleminderim dhe mirënjohje për mundin, përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën tonë. Me mirënjohje të pafund. Jozefina”, shkruan ajo.
(m.a/BalkanWeb)

Kthehu Dërgo Printo Home
Komento

Dërguar nga artur, shkoder më 26-06-2013 në 12:13
Kjo zonje ka dhan “kontribut” shum te madh per humbejen kaq te madhe te PD-s, ne tan Shqiperine, bile edhe ne Shkoder.
Me fjalorin e sje, me ulurimet ne kuvend, me dekleratat e sajna PD-ja ka ardhe ne ket situat, te humb kaq bindshum.
Dërguar nga bledi më 26-06-2013 në 12:11
C’mirenjohje moj shushunje demokracie,po shporru nga PD me gjith ata hajdutet qe e shkatrruan partine demokratike.
Dërguar nga gjermoni, colonia më 26-06-2013 në 12:10
e moj jozefina se vetem per veten tuaj keni mendu dhe tani qe humbet prap vazhdoni per veten tuaj .. po thuaj moj falenderoj gjith shqiptare . pse vetem ata te demokratikes .. dhe me me degjuar mu se ndoshta sjam askushi duhet te ikesh dhe ti bashke me sali berishen qe te ngrihet prap PD: se ndryshe do rrini shume kohe aty ne opozite

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu