Vajza me lot në sy pret trupin e babait, Arben Rexhajt (Foto)

0
703

Arben Rexhaj

Rast pikëllues ishte momenti kur në kufirin në mes të Kosovës dhe Maqedonisë, respektivisht në Han të Elezit, arritën trupat e të vrarëve në Kumanovë.

Familjarët e nëntë të vrarëve ishin të emocionuar deri sa arritën trupat e shtetasëve kosovarë.

Në këtë foto të bëra nga “Zëri” shihet vajza e Arben (Qerim) Rexhajt, njërit prej të vrarëve në “Lagjen e Trimave” në Kumanovë. /Zëri/

Vajza e Arbenit

Vajza e Arbenit  1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu