Vetëvendosje! nis për Suboticë e Hungari Qeverinë e Koalicionit PDK-LDK! (Foto)

0
672

Linja per subotic

Vetëvendosje vlerëson se të vetmit njerëz që duhet të largohen dhe ta lëshojnë Kosovën janë qeveritarët.

E për këtë ata kanë improvizuar një autobus prej letre, ku i kanë vendosur fotografitë e krerëve të shtetit dhe anëtarët e tjerë të kabinetit qeveritar. Atë e kanë vendosur në Sheshin “Skënderbeu” para objektit të Qeverisë.

Deputeti i këtij subjekti Faton Topalli tha se janë pikërisht ata qeveritarët aktual ata që për 15 vjet e kanë sjellur qytetarin në gjendjen që është tani.

Linja per subotic 1

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu