Video e re nga drama në Kuvendin e Kosovës. Mustafa goditet me vezë

0
1000

Kuvendi

Në momentin që tre deputet të opozitës gjuanin kryeministrin Isa Mustafa, dy zëvendëskryeministrat, Hashim Thaçi dhe Kujtim Shala shihen duke qeshur.

Edhe pse Glauk Konjufca nxori vezët nga gjepi, ai këtë veprim e ka quajtur për RTK-në si aksion politik, transmeton KP. Vezë nga gjepi nxjerrin edhe Albulena Haxhiu dhe Donika Kada-Bujupi.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=AY75xiaBfkQ” width=”560″ height=”315″]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu