Vip-at Kuq e Zi për të mbështetur kombëtaren shqiptare

0
1030

Elvana Gjata

Sonte kombëtarja shqiptare luan ndeshjen ndaj Serbisë, një ndeshje kjo që ka vënë në lëvizje të madh e të vogël në rrejtin social për shumë arsye.

Edhe personazhet publikë kanë nisur të bëjnë tifo e të vënë fotografi ku duket kuq e zi, madje dikush si Blero ka shkuar edhe në parashikim të kësaj ndeshjë 5:0 në favor të Shqipërisë, dhe urojmë që kështu të jetë.

Vipat Shqip

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu