Vrete Gruan në Gjilan, duke shten me revole per per festen e vitit te ri

0
943

Një grua mbi të 50-at është dërguar pa shenja jete mbreme në Spitalin rajonal të Gjilanit.

Ismet Hashani, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit ka konfirmuar rastin për KosovaPress.

Ai thotë se ka dyshime që ajo është vrarë aksidentalisht nga bashkëshorti i saj. Por që raporti i saktë ende nuk është bërë.

Rasti ka ndodhur në fshatin Selishtë të Komunës së Gjilanit.

Ne Kosove ndrrimi i vitit po festohet akoma me gjuajtje te armeve dhe perhere ka te vrare dhe te lenduar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu