Vrete veten Polici ne Peje

0
1150

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete para pak minutave në Pejë dhe behet fjale per nje Polic te Policis se Kosoves.

Policia dhe prokuroria ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Dyshimet e para thonë se ka të bëjë me vetëvrasje, tha Shkodran Nikçi zëdhënës në Prokurorinë Themelore të Pejës për Gazetën Express

Të afërm të viktimës thanë se ai ka qenë polic me profesion dhe Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se personi që vrau veten ishte B.Xhaferi.

Ai u gjet i vdekur te Fabrika e Tullave në Pejë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu