Vritet sulmuesi i Berlinit

0
984

Në Milano është qëlluar për vdekje Ansi Amari, i  dyshuar për vrasjen e 12 njerëzve më nje kamion në një treg të krishtlindjeve në Berlin, shkruan Reuters.

Ministri i Brendshëm italian, së shpejti pritet të dalë në konferencë për media dhe të japë detaje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu