VV jep orarin e transportit për protestën e nesërme (Foto)

0
637

Protesta neser

Lëvizja Vetëvendosje është organizuar edhe me oraret për udhëtimet e nesërme për në Prishtinë.

Që protesta me motot “Jabllanoviq jashtë!” dhe “Trepça është e jona!”, të jetë sa më masovike, VV është mobilizuar që të organizojë transportet për të gjithë ata qytetarë që dëshirojnë t’i bashkohen protestës e cila fillon nesër në ora 14:00, me pikënisje te Biblioteka Kombëtare në Prishtinë.

protesta neser 1

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu