Xhavit Haliti shkel Adem Grabovcin – bëhet shef i PDK-së në Pejë

0
1035

Nënkryetari i Kuvendit dhe i PDK-së, Xhavit Haliti, është zgjedhur sot kryetar i PDK-së, në qytetin e Pejës.

Kjo u bë e ditur nga njëri nga bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë, Arton Muhaxheri.

“E pritshme, urime kryetar”, ka shkruar Muhaxheri, teksa ia ka bashkangjitur urimit një fotografi të tij së bashku me Halitin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu