Zhduket shqiptarja në Zvicër (FOTO)

0
967

Kujtesa 1

Gazeta e njohur zvicerane “Blick” ka raportuar se një vajzë shqiptare është zhdukur në qytetin Dietlikon – Zürich.

Bëhet fjalë për 15 vjeçaren me emrin Kujtesa e cila nuk është kthyer në shtëpi për më shumë se një muaj dhe llogaritet si e zhdukur. Kujtesa përshkuhet si vajzë e gjatë përafërsisht 1.70 centimetra, flokt e gjata t’zeza, mban syza, flet gjuhen gjermane dhe shqipe.

Policia vendase ka shpërndarë foton e saj ku ka apeluar të gjithë, nëse e shohin atë të kontaktojnë në numrin 0442472211 .

kujtesa 2

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu