Zjarrfikësit ulin flamurin kombëtar

0
1085

Pas incidentit të ndodhur në hyrje të Prishtinës, më saktesisht në vendin ku pritet të vendoset flamuri i Kosovës, tashmë kanë arritur edhe zjarrëfikësit.

Ashtu siç raportohet Ministria ka lajmëruar brigadën e zjarrfiksëve që të vijnë në ndihmë  për vendosjen e flamurit të Kosovës dhe tashmë janë duke e ulur flamurin kombëtar, raporton Zëri.

Lidhur me ngjarjen portali Zëri ju mbanë të informuar në vazhdimsi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu