Zyrtare: Çollaku jep dorëheqje

0
900

collaku-bekim

Ministri i Integrimeve Evropiane, Bekim Çollaku ka dhënë dorëheqje publikisht nga posti i ministrit.

“Unë kam vendosur ta le pozitën e ministir,dhe për këtë jam konsultuar me kryeministrin, Presidentin. Nuk e kanë pritur vendimin tim mirë por është personale dhe e kanë pranuar këtë vendim.” tha Çollaku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj
Ju lutem vendosni emrin tuaj ketu